SUPA24
Overig
Overig
Overig
442 201 €
(8 040 € / m²)
Verkoop
2
1
55 m²
Nad Krocínkou, Praha 9

slaapkamer2
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk, o výměře 55 m² + balkon o výměře 9 m², který se nachází v 3. NP cihlové novostavby v Rezidenci Nad Krocínkou III, Pr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Nad Krocínkou, Praha 9
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Jana Skvirsky - House ViP, s.r.o. - Praha 4