SUPA24
Overig
Overig
Overig
464 003 €
(7 139 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Učňovská, Praha 9

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Hledáte světlý a útulný byt, kde se budete cítit opravdu dobře hned od prvního dne, a zároveň chcete mít město na dosah?
Nabízíme k prodeji byt 2+kk...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteKeukenapparatuurNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Učňovská, Praha 9
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Valeriy Karpenko - House ViP, s.r.o. - Praha 7