SUPA24
Overig
Overig
Overig
349 801 €
(6 600 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Makedonská, Praha 9

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nově nabízíme k prodeji světlý a moderní byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk a celkové výměře 53 m², který se nachází ve 2. patře kvalitní novo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Makedonská, Praha 9
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Petr Poklop - House ViP, s.r.o. - Praha 4