SUPA24
Overig
Overig
Overig
318 951 €
(6 134 € / m²)
Verkoop
2
1
52 m²
Veletržní, Praha 7

slaapkamer2
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitele, prodej bytu 2+1 v jedné z nejoblíbenějších částí Prahy – v těsné blízkosti Letné, přímo ve Vele...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Veletržní, Praha 7
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Martina Novotná (Voslářová)