SUPA24
Overig
Overig
Overig
732 112 €
(5 765 € / m²)
Verkoop
4
1
127 m²
Kafkova, Praha 6

slaapkamer4
vlak127 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízím Vám prostorný byt o dispozici 4+1 s lodžií a balkónem, nacházející se ve 3.nadzemním podlaží bytového domu ve vyhledávané pražské lokalitě, v ...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 102dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Kafkova, Praha 6

Openbare voorzieningen

FRAJERCO s.r.o.

Luboš Frajer