SUPA24
Overig
Overig
Overig
345 341 €
(8 222 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Na Pomezí, Praha 5

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Prodej světlého bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci v 2. nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu s výtahem v Praze, v lokalitě s výbornou dopravn...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Na Pomezí, Praha 5

Openbare voorzieningen

FARAON reality, s.r.o.

Faraon Reality s.r.o.