SUPA24
Overig
Overig
Overig
221 825 €
(5 838 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Zoubkova, Praha 5

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji praktický byt 2+kk o celkové podlahové ploše 38,21 m² v klidné části zděného domu z počátku 20. století. Byt se nachází v 1. nadzem...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

Zoubkova, Praha 5

Openbare voorzieningen

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Ing. Dagmar Sobotková