SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 458 €
(6 171 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
Štúrova, Praha 4

slaapkamer1
vlak26 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte dostupné bydlení v Praze nebo zajímavou investici k pronájmu?
Nabízím k prodeji byt o dispozici 1+kk a podlahové ploše 26,4 m², ke kterému nál...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Štúrova, Praha 4

Openbare voorzieningen

QARA s.r.o.

Ing. Jaroslav Tykal