SUPA24
Overig
Overig
Overig
411 019 €
(5 554 € / m²)
Verkoop
3
1
74 m²
Družstevní ochoz, Praha 4

slaapkamer3
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNa de reconstructie
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte bydlení, kde se každé ráno probudíte s výhledem na Pražský hrad, Petřín a siluetu Vinohrad? Nabízíme k prodeji exkluzivní byt o dispozici 3+1 ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveBadApart toiletNa de reconstructieNatuurlijk licht

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Družstevní ochoz, Praha 4

Openbare voorzieningen

QARA s.r.o.

Milan Škoda