SUPA24
Overig
Overig
Overig
360 001 €
(5 902 € / m²)
Verkoop
2
1
61 m²
Ruská, Praha 10

slaapkamer2
vlak61 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2+1 o podlahové ploše 61,4 m² v atraktivní lokalitě pražských Vršovic, ulice Ruská. Byt se nachází ve 2...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Ruská, Praha 10

Openbare voorzieningen

Česká realitní a.s.

Pavel Michl