SUPA24
Overig
Overig
Overig
185 039 €
(7 710 € / m²)
Verkoop
1
1
24 m²
Káranská, Praha 10

slaapkamer1
vlak24 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Prodej bytu 1+kk v původním stavu v žádané a klidné lokalitě Prahy 10 – Malešice, jen pár kroků od oblíbeného Malešického parku, ideálního pro relax i...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Káranská, Praha 10
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

VÝBĚR REALITY, s.r.o.

Ing. Iveta Myslivečková