SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 143 €
(3 195 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Zlatá stezka, Prachatice

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

REALDOMUS Vám exkluzivně zprostředkuje prodej kompletně zrekonstruovaného bytu č.229/1, 2+kk o ploše 47 m², který se nachází v nově revitalizovaném by...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Na de reconstructieOpen leefruimteDouchecabine

Ander
Leeftijd van het aanbod: 79dagen
Bijgewerkt: 54dagen

Plaatsen

Zlatá stezka, Prachatice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALDOMUS s.r.o.

Ing. Tomáš Troják