SUPA24
Overig
Overig
Overig
121 478 €
(2 025 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Tylova, Planá

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 o celkové výměře 69,89 m, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží bytového domu v Plané, ul. Tylova.

Gas
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Tylova, Planá

Openbare voorzieningen

RAZKA reality s.r.o.

Miroslava Kárníková