Lijst met aanbiedingen
12
12
12
158 308 €
(2 436 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Evžena Rošického, Ostrava
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
65 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nabízíme k prodeji byt v družstevní byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 65 m², který se nachází v 7. patře v žádané lokalitě Ostrava- Svinov.
K bytu...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Coöperatie
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Evžena Rošického, Ostrava
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.