SUPA24
Overig
Overig
Overig
139 777 €
(2 796 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Provaznická, Ostrava

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte byt, do kterého se můžete bez starostí ihned nastěhovat a nemusíte řešit žádné další investice? Pak vás může zaujmout tento moderně zrekonstru...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

DouchecabineKeukenapparatuurNa de reconstructieNatuurlijk licht

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Provaznická, Ostrava

Openbare voorzieningen

QARA s.r.o.

Jan Demel