SUPA24
Overig
Overig
Overig
267 339 €
(3 260 € / m²)
Verkoop
3
1
82 m²
Gorazdovo nám., Olomouc

slaapkamer3
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k výhradnímu prodeji velmi pěkný, slunný a skvěle dispozičně řešený cihlový byt o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví, situovaný v 5. nadzemn...

Parameters

Gegenereerd door AI

Aparte keukenBadDouchecabineApart toiletHouten vloerNa de reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijl

Ander
Leeftijd van het aanbod: 16dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Gorazdovo nám., Olomouc
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Daniel Maciuch - metr2 reality s.r.o.