SUPA24
Overig
Overig
Overig
106 540 €
(1 480 € / m²)
Verkoop
3
1
72 m²
Sokolská, Nový Hrádek

slaapkamer3
vlak72 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt 3+kk o užitné ploše 72 m v klidné části obce Nový Hrádek, v ulici Sokolská. Byt se nachází ve 2. nadzemním...

solid_fuel_stove, electric
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Sokolská, Nový Hrádek

Openbare voorzieningen

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Tomáš Hanus