SUPA24
Overig
Overig
Overig
159 922 €
(2 352 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Jaroslava Vrchlického, Most

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji zcela nový byt 3+1 v družstevním vlastnictví o velikosti 68 m² ve vyhledávané lokalitě. Byt se nachází v 5. patře v ulici Jaroslava...

vloer:
6. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Jaroslava Vrchlického, Most
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Most reality s.r.o. - Century 21

Jan Svitavský