SUPA24
Overig
Overig
Overig
184 894 €
(1 696 € / m²)
Verkoop
4
1
109 m²
Chebská, Mariënbad

slaapkamer4
vlak109 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Naše společnost Vám zprostředkuje koupi krásného atypického prostorného bytu 4+kk ve druhém patře cihlové budovy v samém centru Mariánských Lázní s ab...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten balkenHaardDouchecabineHouten vloerStoepNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Chebská, Mariënbad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DůmRealit

Edita Kostrounová