SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 675 €
(3 282 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Na Sídlišti, Lutín

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi panelový byt 2+1 , nacházející se v ulici Na sídlišti, v obci Lutín. Bytová jednotka je po reko...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Na Sídlišti, Lutín
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Petr Sítař - Jaroslav Vojta