SUPA24
Overig
Overig
Overig
159 922 €
(3 719 € / m²)
Verkoop
2
1
43 m²
Anenská, Liberec

slaapkamer2
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízím atypicky řešený byt 2+kk v žádané lokalitě Liberec–Jeřáb, který zaujme svým originálním uspořádáním a moderním stylem. V prvním nadzemním podl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Anenská, Liberec

Openbare voorzieningen

DůmRealit

Blanka Rosková