Lijst met aanbiedingen
20
20
20
236 388 €
(2 717 € / m²)
Verkoop
4
1
87 m²
Ledeč nad Sázavou
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
4
vlak
87 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nabízíme k prodeji výjimečně prostorný byt 4+1 o velikosti 87 m2, který prošel kompletní rekonstrukcí dokončenou v září 2025.
Byt je bez nutnosti ja...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Na de reconstructie
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Centrale afstandsbediening
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
53dagen
Bijgewerkt:
20dagen