SUPA24
Overig
Overig
Overig
185 306 €
(2 647 € / m²)
Verkoop
3
1
70 m²
Kozlovice

slaapkamer3
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji útulný a světlý byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové výměře 70 m².

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Kozlovice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Tomáš Pastrňák - Real Reality Klíč, s r.o.