SUPA24
Overig
Keuken; keukenapparatuur, gerenoveerd, natuurlijk licht, moderne stijl
Badkamer; tegelvloer, gerenoveerd, natuurlijk licht, moderne stijl
120 138 €
(2 036 € / m²)
Verkoop
2
1
59 m²
Družstevní, Klášterec nad Ohří

slaapkamer2
vlak59 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Hledáte bydlení v blízkosti centra města? Máme pro Vás ideální nemovitost nedaleko Obchodního centra. Jedná se o bytovou jednotku 2+1 v osobním vlastn...

Gedeeltelijk gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 65dagen
Bijgewerkt: 65dagen

Plaatsen

Družstevní, Klášterec nad Ohří
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FINREA home, s.r.o.

Jitka Dvořáčková