SUPA24
Overig
Overig
Overig
178 937 €
(4 588 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Švédská, Kladno

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatNa de reconstructie
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Prodej bytu 2+kk, 39 m, Kladno Švédská ulice
Nenechte si ujít jedinečnou nabídku bydlení ve velmi žádané lokalitě, se skvělou dostupností do Prahy.

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Švédská, Kladno

Openbare voorzieningen

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Tomáš Hosnedl