SUPA24
Overig
Overig
Overig
238 629 €
(2 983 € / m²)
Verkoop
2
1
80 m²
Foersterova, Karlsbad

slaapkamer2
vlak80 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji krásný byt o velikosti 2 + 1 na ulici Foersterova v obci Karlovy Vary, která se pyšní nejen výbornou dostupností, ale také rodinnou...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Foersterova, Karlsbad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NADIN REALITY s.r.o.

Bc. Naděžda Bakhvalova