Lijst met aanbiedingen
10
10
10
158 406 €
(3 684 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
tř. Dukelských hrdinů, Hodonín
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
1
vlak
43 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nový a nadstandardně řešený byt 1+kk o výměře 44 m² v atraktivní části Hodonína, jen kousek od centra, a přitom v klidné lokalitě.
Byt nabízí komfort...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Nieuwbouw
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Baksteen
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
53dagen
Bijgewerkt:
53dagen