SUPA24
Overig
Overig
Overig
246 506 €
(3 377 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
tř. Dukelských hrdinů, Hodonín

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nový a nadstandardně řešený byt 2+kk o výměře 73 m², který spojuje komfortní bydlení, nízké provozní náklady a výbornou polohu v klidné části města, j...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 51dagen

Plaatsen

tř. Dukelských hrdinů, Hodonín

Openbare voorzieningen

RK Readymat

Michal Lupač