Lijst met aanbiedingen
27
27
27
164 065 €
(2 878 € / m²)
Verkoop
2
1
57 m²
Jaroslava Seiferta, Hlučín
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
2
vlak
57 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Hledáte klidné místo k životu, které má zároveň skvělou dostupnost?
Nabízíme k prodeji slunný a velmi dobře dispozičně řešený byt 2+1 v osobním vlast...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Na de reconstructie
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
1dagen
Bijgewerkt:
1dagen