Lijst met aanbiedingen
15
15
15
197 242 €
(3 181 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Bělohradská, Havlíčkův Brod
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
2
vlak
62 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Exkluzivní prodej moderního bytu 2+kk (62 m²) s dvěma balkony a vlastním parkovacím stáním – Havlíčkův Brod
Nabízíme k prodeji výjimečný byt 2+kk o p...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Loggia
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Originele staat
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Baksteen
Verwarmingstype:
Gas
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
155dagen
Bijgewerkt:
155dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Bělohradská, Havlíčkův Brod
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.