SUPA24
Overig
Overig
Overig
126 677 €
(2 585 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
1. máje, Havířov

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji velmi pěkný družstevní byt v nízké zástavbě, po kompletní nové rekonstrukci o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 49 m2, ve 3 podl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

1. máje, Havířov
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Andrea Pastrňáková - Real Reality Klíč, s r.o.