SUPA24
Overig
Overig
Overig
172 666 €
(2 577 € / m²)
Verkoop
3
1
67 m²
Urbinská, Český Krumlov

slaapkamer3
vlak67 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu v OV, 3+1 bez balkonu, ve třetím patře šestipatrového panelového domu s výtahem, ul. Urbinská, sídl. Mír...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Urbinská, Český Krumlov
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DůmRealit

Jiří Kejšar