Lijst met aanbiedingen
11
11
11
267 180 €
(3 929 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
28. října, Český Brod
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
3
vlak
68 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Prodej bytu 3+kk o celkové ploše 68 m² v klidné části města Český Brod, okres Kolín.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí, nové rozvody vody, elektřiny,...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
G - Extreem verspillend
gebouwtype:
Paneel
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
28. října, Český Brod
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.