Lijst met aanbiedingen
23
23
23
160 427 €
(5 942 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Prokopa Velikého, Český Brod
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
1
vlak
27 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Jednotka je zkolaudována a připravena k nastěhování!
Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 1+kk o celkové ploše 41,57 m², nacházející se v příz...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Nieuwbouw
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
D - Minder economisch
gebouwtype:
Baksteen
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
54dagen
Bijgewerkt:
17dagen
Topping
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Prokopa Velikého, Český Brod
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
REALMAN REALMAN
Lucie Berková - Bydlíme s klidem - Pobočka Jablonec
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
REALMAN REALMAN
Lucie Berková - Bydlíme s klidem - Pobočka Jablonec
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper