SUPA24
Overig
Overig
Overig
298 287 €
(3 729 € / m²)
Verkoop
3
1
80 m²
Nerudova, České Budějovice

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji velmi příjemný a prostorný byt o dispozici 3+1 s balkonem, nacházející se v oblíbené a klidné části Českých Budějovic – v Nerudově ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Nerudova, České Budějovice

Openbare voorzieningen

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Aneta Hanzlíková