SUPA24
Overig
Overig
Overig
180 723 €
(3 347 € / m²)
Verkoop
2
1
54 m²
Forota, Bystřice nad Pernštejnem

slaapkamer2
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Byt ve výstavbě o dispozici 2+kk, s balkonem nacházející se ve 2. nadzemním podlaží novostavby bytového domu v Bystřici nad Pernštejnem.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 80dagen
Bijgewerkt: 80dagen

Plaatsen

Forota, Bystřice nad Pernštejnem
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Ing. David Raus - David Raus realitní služby