SUPA24
Overig
Overig
Overig
760 554 €
(5 319 € / m²)
Verkoop
3
1
143 m²
Schodová, Brno

slaapkamer3
vlak143 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatOriginele staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

AMBIENTEN VIP exkluzivně nabízí k prodeji jedinečný byt o dispozici 3+1 s balkonem, s možností úpravy dispozice na 4+1, nacházející se v neorenesanční...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Schodová, Brno
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REALMAN REALMAN

Sofie Flašková - AMBIENTEN VIP s.r.o.