Lijst met aanbiedingen
19
19
19
325 125 €
(5 161 € / m²)
Verkoop
3
1
63 m²
V Zahradách, Beroun
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
Topping
slaapkamer
3
vlak
63 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Nabízíme k prodeji moderní cihlový byt 3+kk o výměře 63,5 m2 s prostorným balkonem 6,7 m², umístěný ve vyhledávané lokalitě Rezidence Nábřeží – Ber...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Tillen
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Persoonlijk
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Baksteen
Verwarmingstype:
Ander
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
60dagen
Bijgewerkt:
60dagen