SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
290 243 €
(3 922 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
74 m²
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์

slaapkameratypical
vlak74 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Stunning 1-Bedroom, 1-Bathroom Duplex Seaview Condo for Sale in Rawai Beach 🌅This recently completed (2024) 74 m2 duplex condo offers luxurious livi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 336dagen
Bijgewerkt: 335dagen

Plaatsen

ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara