Lijst met aanbiedingen
15
15
15
122 425 €
(4 372 € / m²)
Verkoop
1
1
28 m²
Ket Kwan Road, ตําบลกะรน
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
28 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Upcoming Mediterranean-style condo 800m from Kata Beach. Perfect for investment, future residence, or holiday home.
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
162dagen
Bijgewerkt:
64dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Ket Kwan Road, ตําบลกะรน
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
50 lemons
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper