SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
178 517 €
(3 570 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
50 m²
ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล

slaapkameratypical
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Layan VerdeNew sea view project in Layan, Phuket. The project land size is 48.3 rai with a construction area of 150,000 sqm. Only 1km to Layan Beach,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 333dagen
Bijgewerkt: 332dagen

Plaatsen

ลายัน 4, ตําบลเชิงทะเล
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara