SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
140 168 €
(3 894 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
36 m²
Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล

slaapkameratypical
vlak36 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Panora Phuket is a luxurious condominium, situated just 850 meters from Surin Beach, offering some of the most breathtaking views in Phuket.When you p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 334dagen
Bijgewerkt: 334dagen

Plaatsen

Soi Cherngtalay, ตําบลเชิงทะเล
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Kinnara