SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
78 246 €
(1 449 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
54 m²
เทศบาลนครหัวหิน

slaapkameratypical
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

HOT DEAL - This 1 bedroom condo is on the 4th floor of this well run complex which is walking distance to the beach. The unit has been well maintaine...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

เทศบาลนครหัวหิน
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Siam Real Estate