Lijst met aanbiedingen
16
16
16
49 607 €
(653 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
76 m²
สุขุมวิท พัทยา 59, เมืองพัทยา
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
76 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Ready-to-move-in condo in a prime location, right on Sukhumvit Road, in the heart of Pattaya! ✨
A great opportunity for those seeking quality housing...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Zwembad
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
17dagen
Bijgewerkt:
17dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
สุขุมวิท พัทยา 59, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.