SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
137 370 €
(2 498 € / m²)
Verkoop
1
1
55 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

slaapkamer1
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Modern 1-bedroom beachfront condo available for sale in one of Jomtien’s most sought-after developments.
Sale Price: 5,200,000 THBTransfer Fees: 50/50...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 58dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Roof21 Thailand