SUPA24
51 822 €
(1 296 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : Nam Talay Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/KLXAeRMmEbxrusTT8
Listing ID : CX-124276
FOR SELL : 1,900,000 ฿

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

ซอยนาจอมเทียน 6, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property