SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
33 275 €
(1 109 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
ถนนชัยพรวิถี, เมืองพัทยา

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : Natureza North Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/Y24uK69oq2QsGkAKA
Listing ID : CX-116887
FOR SELL : 1,220,000 ฿

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 74dagen
Bijgewerkt: 74dagen

Plaatsen

ถนนชัยพรวิถี, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property