SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
136 375 €
(1 748 € / m²)
Verkoop
4
2+
78 m²
ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา

slaapkamer4
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Project : The Vision Pattaya
GPS : https://maps.app.goo.gl/WoTd5EChcgdA5hhRA
Listing ID : CX-117358
FOR SELL : 5,000,000 ฿

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 70dagen

Plaatsen

ถนนพระตําหนัก, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Connex Property