SUPA24
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; natuurlijk licht, moderne stijl, uitzicht
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht, moderne stijl
150 274 €
(1 549 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
97 m²
พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา

slaapkameratypical
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover your new home in the heart of Pratumnak, Pattaya! This spacious 2-bedroom apartment in Regent Pratumnak offers 97 square meters of comfortabl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 81dagen

Plaatsen

พระตําหนัก 1, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Thavorn Asia Property