Lijst met aanbiedingen
26
26
26
130 802 €
(2 422 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
54 m²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
54 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Cozy 1-bedroom condo in Baan Plai Haad, Wongamat, Pattaya
Discover a cozy one-bedroom flat in the Baan Plai Haad project, located in Pattaya’s Wongam...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Gemeubileerd
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
81dagen
Bijgewerkt:
53dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.